Avtek Charging Cart 20 - szafka do ładowania laptopów

Mobilna szafka do ładowania laptopów to niezwykle praktyczne rozwiązanie, umożliwiające wygodne przechowywanie, ładowanie i transportowanie laptopów oraz innych urządzeń mobilnych.

Pracownie terminalowe

Terminal vCloudPoint to kompaktowe urządzenie umożliwiające pracę na pulpicie zdalnym. Jeden serwer może bezpiecznie obsłużyć nawet 99 użytkowników, którzy   jednocześnie i niezależnie korzystają z współdzielonych zasobów. Terminal typu zero client vCloudPoint jest bezobsługowy i automatycznie nawiązuje połączenie z serwerem, wyświetlając pulpit zdalny na ekranie użytkownika końcowego.

Multimedialna pracownia językowa

Stworzenie kompletnego rozwiązania, które jednocześnie jest funkcjonalne i łatwe w obsłudze, to zadanie wymagające. Jednak udało nam się osiągnąć ten cel, co pozwala nam teraz zaproponować Państwu profesjonalne wyposażenie sal językowych, zarówno w szkole podstawowej, średniej, jak i prywatnej szkole językowej.

Avtek Charging Cart 30 - szafka do ładowania laptopów

Elegancka, czarna szafka Avtek zapewnia przestrzeń na 30 urządzeń, a każdy ze slotów pomieści tablety oraz laptopy o najpopularniejszym rozmiarze 15,6". Wykonana ze stali konstrukcja zapewnia trwałość, wyposażona jest też w zabezpieczenia: inteligentne chłodzenie, ochronę przeciwprzeciążeniową, przed przebiciami, spięciami i przeładowaniem. Dzięki wbudowanemu przełącznikowi czasowemu urządzenie może bezpiecznie pracować bez przeciążenia instalacji elektrycznej, nawet kiedy podłączone jest 30 urządzeń