Mikroskop analogowy Levenhuk Rainbow 50L

Niezawodny mikroskop edukacyjny. Zestaw zawiera wszystko, co potrzebne jest do przeprowadzenia pierwszych eksperymentów w dziedzinie biologii. Powiększenie: 40-800x.

Przeznaczenie: Szkoła, Uczelnia, Pracownie biologiczne.

• Mikroskop biologiczny z powiększeniem 40x–800x
  • Soczewka Barlowa 2x w zestawie
  • Dostępny w pięciu wyrazistych kolorach
  • Wytrzymały i lekki korpus z tworzywa sztucznego
  • Górne i dolne oświetlenie LED
  • Do przyrządu dołączony jest zestaw do eksperymentów.
  • Poręczny plastikowy futerał.

357,68 zł netto

Seria Levenhuk Rainbow 50L to jasne, stylowe mikroskopy doskonałe dla początkujących eksploratorów mikrokosmosu, a także doświadczonych badaczy. Pozwolą zbadać tkanki roślin i zwierząt, dowiedzieć się więcej na temat ich budowy komórkowej, obserwować mikroorganizmy żyjące w kropli wody, a także przeprowadzić szereg innych ciekawych doświadczeń!

Zawartość zestawu:

• Mikroskop
  • Obiektywy: 4x, 10x, 40xs
  • Okular: WF10x
  • Soczewka Barlowa 2x
  • Stolik z zaciskami
  • Obrotowa diafragma
  • Kondensor
  • Wbudowane górne i dolne oświetlenie LED
  • Zasilacz sieciowy
  • 3 baterie AA
  • Plastikowy futerał
  • Zestaw do eksperymentów Levenhuk K50
  • Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna.

W porównaniu z innymi seriami modele Levenhuk Rainbow 50L oferują szerszy zakres powiększenia – dostępnych jest sześć poziomów: 40x, 80x, 100x, 200x, 400x oraz 800x. Mikroskopy te dodatkowo są wyposażone w wytrzymałe futerały z tworzywa sztucznego zapewniające bezpieczeństwo urządzenia podczas przechowywania i transportu.

Każdy model jest dostarczany wraz z zestawem do eksperymentów Levenhuk K50. Doświadczeni użytkownicy docenią najwyższą jakość optyki oraz generowanych obrazów. Dzięki dwóm źródłom światła mikroskopy doskonale nadają się do obserwowania przezroczystych, nieprzezroczystych i półprzezroczystych próbek. Mikroskopy Levenhuk Rainbow 50L posiadają lekkie, lecz wytrzymałe korpusy z tworzywa sztucznego.