Mikroskop analogowy Levenhuk z serii LabZZ M101

Kolorowy mikroskop dla każdego dociekliwego dziecka. Zestaw do eksperymentów w komplecie. Powiększenie: 40–640x.

Przeznaczenie: Dom, Przedszkole, Zabawa.

• Kolorowy mikroskop dla dzieci z powiększeniem do 640x
  • Wykonany z tworzywa sztucznego trwały i lekki korpus o oryginalnym kształcie
  • Dostępny w czterech pięknych kolorach
  • Dwupozycyjny okular WF10x–16x
  • Bateryjne zasilanie oświetlenia umożliwiające prowadzenie obserwacji na zewnątrz
  • Energooszczędne podświetlenie dolne LED
  • Do przyrządu dołączony jest zestaw do eksperymentów.

138,17 zł netto

Mikroskopy Levenhuk LabZZ – zupełnie nowe mikroskopy zaprojektowane z myślą o najmłodszych odkrywcach mikrokosmosu. Mikroskopy Levenhuk LabZZ posiadają unikalny, półprzezroczysty korpus dostępny w pięknych kolorach: Moonstone (biały), Amethyst (fioletowy), Azure (błękitny) i Lime (limonowy). Każdy model dostarczany jest wraz z zestawem do eksperymentów Levenhuk K50, który obejmuje wszystko, co potrzebne do prowadzenia samodzielnych eksperymentów w domu. Dołączony do przyrządu kolorowy przewodnik zawiera wiele informacji, które z pewnością zainteresują młodego badacza.

Zawartość zestawu:

• Mikroskop
  • Obiektywy: 4x, 10x, 40x
  • Okular: WF10x–16x
  • Okrągły stolik z zaciskami
  • Obrotowa diafragma
  • Wbudowane oświetlenie LED dolne
  • 2 baterie AA
  • Zestaw do eksperymentów Levenhuk K50
  • Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna.

Stylowy mikroskop Levenhuk LabZZ M101 Moonstone\Kamień Księżycowy wyglądem przypomina najwyższej klasy sprzęt rodem z filmu science fiction – to doskonały wybór dla każdego dociekliwego dziecka! Za jego pomocą młodzi odkrywcy mogą poznawać budowę roślin doniczkowych, obserwować owady, wykrywać mikroorganizmy w kropli wody i badać wszystko, co ich interesuje. Zestaw zawiera wszystko, co potrzebne jest do przeprowadzenia pierwszych eksperymentów w dziedzinie biologii. Wygląd urządzenia także przyciąga uwagę – to nie tylko użyteczny, ale także zajmujący prezent!:

Mikroskopy Levenhuk LabZZ są wyposażone w trzy soczewki obiektywowe wysokiej jakości (4x, 10x i 40x) i dwupozycyjny okular WF10x-16x oraz gwarantują powiększenie do 640x. Wysokiej jakości układ optyczny zapewnia jasny, klarowny i wyrazisty obraz obserwowanej próbki. Dolne oświetlenie LED posiada funkcję regulacji jasności, co umożliwia obserwację przezroczystych próbek w świetle przechodzącym.