Mikroskop analogowy Levenhuk Discovery Nano

Mikroskop monokularowy Discovery Nano pomoże zagłębić się w szkolne zajęcia na biologii i stanie się niezastąpionym narzędziem do naukowego hobby. .

Przeznaczenie: Szkoła, Uczelnia, Pracownie biologiczne.

• Mikroskop biologiczny z powiększeniem 40x–400x
  • Głowica monookularowa
  • Okular WF10x
  • Średnica tubusu okularu 23,2 mm
  • Rewolwer 3 obiektywy,
  • Korpus metalowy, tworzywo sztuczne,
  • Zastosowanie: eksperymenty szkolne.

zł brutto

Mikroskop monokularowy Discovery Nano pomoże zagłębić się w szkolne zajęcia na biologii i stanie się niezastąpionym narzędziem do naukowego hobby. Umożliwia badanie zarówno przygotowanych, jak i wykonanych samodzielnie preparatów z powiększeniem 40–400 razy. Mikroskop ma łączone oświetlenie LED do obserwacji w świetle przechodzącym i odbitym. Jest także dostarczany z książką o mikroświecie. Mikroskop jest wyposażony w achromatyczny układ optyczny zapewniający ostry i wyraźny obraz, oświetlenie zasilanie bateriami oraz uchwyty do preparatów. Mikroskop jest dostępny z różnymi kolorami korpusów.

Właściwości:

• Mikroskop monokularowy o powiększeniu 40–400 razy
  • Głowicę monokularową można pochylać w zakresie 30°
  • Szklane soczewki; obiektywy achromatyczne; okular o szerokim polu widzenia
  • Łączone oświetlenie LED zasilane bateriami
  • Klasyczny mikroskop dla początkujących do nauki i hobby
  • W zestawie kolorowa książka

Discovery Nano Gravity to klasyczny mikroskop dla początkujących do obserwacji preparatów z powiększeniem 40—400 razy. Za pomocą tego mikroskopu można badać zarówno przygotowane preparaty dołączone do zestawu, jak i preparaty przygotowane samodzielnie. To doskonały wybór dla młodych osób spragnionych poznawania mikroświata, którzy chcą przeprowadzać proste eksperymenty w domu. Będzie idealną pomocą w nauce biologii w szkole. Zestaw zawiera wszystko, co niezbędne do obserwacji, a także akcesoria i kolorową książkę "Niewidoczny świat".

Discovery Channel informuje, bawi i inspiruje widzów na całym świecie, ukazując różnorodność i niesamowitość świata. Umożliwiamy milionom osób odkrycie i zaspokojenie swojej ciekawości. Discovery to fascynujące połączenie opowieści z różnych gatunków, w tym związanych z nauką i technologią, eksploracją, przygodami czy historią. Przedstawiamy także sylwetki osób, miejsca i organizacje kształtujące nasz obecny świat.