ZESTAW INTERAKTYWNY
ZAJĘCIA LOGOPEDYCZNE

zainstalowane dodatkowe zasoby:
- program do zdalnego prowadzenie lekcji,
- pakiet zasobów: logorymy, logorytmy, ortorymy, itp.
- 0% VAT dla edukacji.
Monitor interaktywny pozwalający na prowadzenie zajęć lekcyjnych I i indywidualnych bez potrzeby posiadania komputera.
W pełni samodzielnie może realizować wiele zadań np.
- indywidualna praca z uczniem
na zajęciach rewalidacyjnych,
- zdalna terapia i zajęcia lekcyjne we współpracy z Videoscopem Live,
- prowadzenia klasycznych zajęć lekcyjnych jako tablica do nanoszenia notatek,
Videoscop Live
Urządzenie służące do przesyłania obrazu i dźwięku, wykorzystywane między innymi do
- nagrywania dźwięku przy zajęciach indywidualnych z logopedii bezpośrednio z monitora,
- transmisji obrazu i dźwięku w trakcie zajęć zdalnych lub hybrydowych,
- prezentacji czynności manualnych lub doświadczeń w czasie rzeczywistym na obraz monitora,

Fun Table LOGOPEDIA
do prowadzenia terapii indywidualnej
z ćwiczeniami prawidłowej wymowy.

Zestaw do prowadzenia terapii indywidualnej z ćwiczeniami prawidłowej wymowy, składający się z tabliczki do ćwiczeń, 15 kafelków tematycznych, 30 kolorowych piktogramów, programu do interaktywnych ćwiczeń, oraz pięciu gotowych ćwiczeń dla nauczyciela.
Każdy zestaw jest kompatybilny z innymi zestawami tematycznymi, dzięki czemu Nauczyciel może tworzyć własne ćwiczenia i łączyć kolorowe kafle i piktogramy.

1 kpl.

Pakiet Expert - zajęcia logopedyczne mTalent w tym:

- zajęcia logopedczyczne cz.1
- zajęcia logopedyczne cz.2
program LOGOZABAWNIK,
dodatkowe narzędzie dla logopedy
zestaw drukowanych kart pracy,
do prowadzenia zajęć indywidualnych.
akcesoria dodatkowe
Niezbędne akcesoria wymagane do połączenia elementów zestawu. 1 kpl.
Montaż z okablowaniem Montaż naścienny w wyznaczonym miejscu i terminie. 1 szt.
Szkolenie dla nauczycieli Podstawowe szkolenie online lub offline w wyznaczonym miejscu i terminie.

Przy zakupie tego kompletu zapewniamy dodatkowy zestaw narzędzi i pomocy

• Montaż urządzenia we wskazanym miejscu przez zamawiającego.
  • Okablowanie niezbędne do uruchomienie całego zestawu.
  • Szkolenie dla nauczycieli z zakresu obsługi oraz przykładowego wykorzystania urządzeń TiK w trakcie prowadzenia zajęć.
  • Szkolenie z zakresu obsługi dołączonych programów i pakietów.
    Sprawdź naszą aktualną ofertę szkoleniową.

Dla kogo ?

Dla logopedów i pedagogów zajmujących się wspomaganiem rozwoju oraz podnoszeniem sprawności językowej (w tym komunikacyjnej) dziecka w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Do wykorzystania na zajęciach logopedycznych, rewalidacyjnych i innych mających na celu kształtowanie umiejętności językowych (m.in. zdolności komunikacyjnych) i niwelowanie trudności z tym związanych.

Zawartość:
- Monitor interaktywny 65'
- Videoscop Live
- Fun Table
- PAKIET EXPERT mTalent Zajęcia logopedyczne
w którym znajduje się 3400 ćwiczeń interaktywnych oraz blisko 800 kart pracy do wydruku.
Wszystkie zasoby mogą być wyświetlane bezpośrednio na ekranie monitora interaktywnego i obsługiwane dotykowo, lub na innym urządzeniu np. Tablet, komputer klasy PC.
W programie mTalent Zajęcia logopedyczne PAKIET EKSPERT znajduje się materiał z
następujących obszarów:
Szereg syczący, szereg ciszący, szereg szumiący, głoska L, głoska, różnicowanie głosek syczących, różnicowanie głosek syczących i szumiących, różnicowanie głosek trzech szeregów, różnicowanie L – J, różnicowanie R – L, dodatek wspomagający diagnozę logopedyczną, głoski tylnojęzykowe: K, G, H, Głoski przedniojęzykowo-zębowe: T, D, N, głoska B, głoska P, głoska W, włoska F, słuch fonemowy,, mowa bezdźwięczna (w tym obszerne rozdziały z różnicowania głosek bezdźwięcznych i ich dźwięcznych odpowiedników), tematyczne (np. grupowe) zajęcia logopedyczne - profilaktyka logopedyczna cz.1 i cz.2, KARTOTEKA- moduł wspomagający diagnozę, ewidencję zajęć oraz monitoring postępów uczniów.
Przetestuj DEMO cz1 i DEMO cz2.
UWAGA !
Jeśli chcesz zobaczyć działanie zestawu w praktyce umów się na darmową prezentację.
kontakt.

Można sfinansować z dotacji „Aktywna Tablica”.
ad. Wniosek B pkt. 7cyt."Pomoce dydaktyczne lub narzędzia do terapii  dla uczniów mających problemy w edukacji szkolnej z przyczyn innych niż wymienione w cz. IV B w pkt 1 do 4 z zaburzeniami wymagającymi terapii logopedycznej lub psychologicznej"

Chcesz skorzystać z niższej ceny ?
Sprawdź pakiet PROFIT