ZESTAW INTERAKTYWNY
AUTYZM

zainstalowane dodatkowe zasoby:
- program do zdalnego prowadzenie lekcji,
- pakiet zasobów: logorymy, logorytmy, ortorymy, itp.
- 0% VAT dla edukacji.
Monitor interaktywny pozwalający na prowadzenie zajęć lekcyjnych I i indywidualnych bez potrzeby posiadania komputera.
W pełni samodzielnie może realizować wiele zadań np.
- indywidualna praca z uczniem
na zajęciach rewalidacyjnych,
- zdalna terapia i zajęcia lekcyjne we współpracy z Videoscopem Live,
- prowadzenia klasycznych zajęć lekcyjnych jako tablica do nanoszenia notatek,
Videoscop Live
Urządzenie służące do przesyłania obrazu i dźwięku, wykorzystywane między innymi do
- nagrywania dźwięku przy zajęciach indywidualnych z logopedii bezpośrednio z monitora,
- transmisji obrazu i dźwięku w trakcie zajęć zdalnych lub hybrydowych,
- prezentacji czynności manualnych lub doświadczeń w czasie rzeczywistym na obraz monitora,
Fun Table
Zestaw do prowadzenia terapii indywidualnej z ćwiczeniami pamięciowymi skupiającymi uwagę na prawidłowej komunikacji, składający się z tabliczki do ćwiczeń, 15 kafelków tematycznych, 30 kolorowych piktogramów, programu do interaktywnych ćwiczeń, oraz pięciu gotowych ćwiczeń dla nauczyciela.
Każdy zestaw jest kompatybilny z innymi zestawami tematycznymi, dzięki czemu Nauczyciel może tworzyć własne ćwiczenia i łączyć kolorowe kafle i piktogramy.
Pakiet AUTYZM mTalent w tym:

- AUTYZM mowa w kontekście społecznym cz.1
- AUTYZM mowa w kontekście społecznym cz.2
- Poradnik metodyczny
. 1 szt.
akcesoria dodatkowe Niezbędne akcesoria wymagane do połączenia elementów zestawu 1 szt.
Montaż z okablowaniem Montaż naścienny w wyznaczonym miejscu i terminie 1 szt.
Szkolenie dla nauczycieli Podstawowe szkolenie online lub offline w wyznaczonym miejscu i terminie 1 szt.

Przy zakupie tego kompletu zapewniamy dodatkowy zestaw narzędzi i pomocy

• Montaż urządzenia we wskazanym miejscu przez zamawiającego.
  • Okablowanie niezbędne do uruchomienie całego zestawu.
  • Szkolenie dla nauczycieli z zakresu obsługi oraz przykładowego wykorzystania urządzeń TiK w trakcie prowadzenia zajęć.
  • Szkolenie z zakresu obsługi dołączonych programów i pakietów.
    Sprawdź naszą aktualną ofertę szkoleniową.

Dla kogo ?

Dla logopedów, terapeutów i pedagogów zajmujących się wspomaganiem rozwoju oraz podnoszeniem sprawności komunikacyjnej dziecka na zajęciach logopedycznych, rewalidacyjnych i terapii pedagogicznej.

Na ekranie dużego monitora interaktywnego (monitor w zestawie) można przeprowadzać ćwiczenia z użycie interaktywnego dotyku. Dołączony videoscop pomoże w transmisji na żywo
online obrazu z kamery, dźwięku z kamery oraz udostępniania ekranu.
Zestaw współpracuje z aplikacjami ZOOM, Microsoft Teams.

Zawartość:
- Monitor interaktywny 65'
- Videoscop Live
- Fun Table

- PAKIET AUTYZM cz.1 i cz.2
• ćwiczenia o prostej i przemyślanej konstrukcji z obszarów takich jak: emocje, gesty, homonimy, synonimy, proste wyrażenia frazeologiczne,
• osobne zbiory ćwiczeń dostosowane dla dzieci nieumiejących czytać oraz dla uczniów starszych, w przypadku których zadania zawierają tekst pisany,
• kilkaset ekranów interaktywnych,
• uzupełnienie ćwiczeń z programów dotyczących pracy z uczniami ze spektrum autyzmu, a także niepełnosprawnością intelektualną i innymi problemami komunikacyjnymi,
• zestaw materiałów dodatkowych w pudełku (np. karty pracy do wydruku, poradnik metodyczny, tradycyjne pomoce dydaktyczne),
Przetestuj DEMO.

UWAGA !
Jeśli chcesz zobaczyć działanie zestawu w praktyce umów się na darmową prezentację.
kontakt.

Można sfinansować z dotacji „Aktywna Tablica”.
ad Wniosek B pkt. 4cyt."Pomoce dydaktyczne lub narzędzia do terapii procesów komunikacji, w tym zaburzeń przetwarzania słuchowego, dla uczniów z centralnymi zaburzeniami słuchu, słabosłyszących, z zaburzeniami koncentracji i uwagi, w tym z ADHD, ADD, autyzmem"

Chcesz skorzystać z niższej ceny ?
Sprawdź pakiet PROFIT