ZESTAW STARTOWY

- interaktywna budowa człowieka,
- interaktywna tablica Mendelejewa,
- interaktywny układ słoneczny,
- baza wzorów fizycznych z opisami,
- zainstalowany program do prowadzenia cyfrowych doświadczeń za pomocą bezprzewodowych czujników PASCO z wbudowanymi szablonami i gotowymi scenariuszami doświadczeń.
Monitor interaktywny pozwalający na prowadzenie zajęć lekcyjnych bez potrzeby posiadania komputera.
Do kalkulacji zestawu zastosowano 0% Vat dla edukacji.

Urządzenie sterujące. Urządzenia z ekranem dotykowym do zbierania i przetwarzania danych kompatybilne z systemem PASCO oraz poniższym monitorem 1 szt.
Zestaw czujników bezprzewodowych PASCO:
Bezprzewodowy czujnik temperatury czujnik łączy się bezprzewodowo z monitorem.
Bezprzewodowy czujnik pH czujnik łączy się bezprzewodowo z monitorem.
Sonda pH do powierzchni płaskich czujnik łączy się bezprzewodowo z monitorem.
Bezprzewodowy czujnik światła czujnik łączy się bezprzewodowo z monitorem.
Urządzenie //code.Node czujnik łączy się bezprzewodowo z monitorem 1 szt.

Powyższy zestaw służy do przeprowadzania doświadczeń laboratoryjnych i wyświetlania wyników na dużym ekranie dołączonych monitorów. Dobrany model monitora jest w pełni kompatybilny z czujnikami bezprzewodowymi i pozwala na prowadzenie doświadczeń bez konieczności zakupu dodatkowych urządzeń:

Przy zakupie tego kompletu zapewniamy dodatkowy zestaw narzędzi i pomocy

• Montaż urządzenia we wskazanym miejscu przez zamawiającego.
  • Okablowanie niezbędne do uruchomienie całego zestawu.
  • Szkolenie dla nauczycieli z zakresu obsługi oraz przykładowego wykorzystania urządzeń TiK w trakcie prowadzenia zajęć.
  • Szkolenie z zakresu obsługi dołączonych programów i pakietów.
    Sprawdź naszą aktualną ofertę szkoleniową.

Zestaw startowy
multi-tematyczny

To wyjątkowy zestaw dla początkujących. Dwa monitory oraz zestaw podstawowych czujników pomogą w przeprowadzeniu wielu prostych doświadczeń i ćwiczeń z kilku zakresów: fizyka, biologia, chemia, geografia oraz nauka programowania.
Ten zestaw pozwala również na wyświetlanie wszystkich wyników z eksperymentów bezpośrednio na dużym ekranie monitora. Dzięki zastosowaniu technologii bezprzewodowej każdy uczeń w klasie może bez trudu przeprowadzić dowolny eksperyment, pokazując go na ekranie monitora.
Dzięki dodatkowemu oprogramowaniu można stworzyć transmisję prowadzonych eksperymentów online a tym samym prowadzić zajęcia zdalne i hybrydowe (zapytaj o szczegóły naszych doradców).

UWAGA !
Wszystkie czujniki w tym zestawie mogą być programowane w formie
łączonych bloków kodowych. Dzięki temu cały zestaw może służyć jak wstęp do nauki programowania.
W związku tym zestaw spełnia warunki udziału w programie "aktywna tablica 2021-2024. szczegóły na stronie

Pamiętaj że zyskujesz konkretne korzyści:

• bezprzewodowe prowadzenie doświadczeń,
  • wyświetlanie obrazu oraz wyników na żywo z prowadzonych eksperymentów na dużym ekranie,
  • transmisję online na żywo obrazu z prowadzonych eksperymentów i ich wyników.
  • wykorzystanie monitora interaktywnego do codziennych zajęć lekcyjnych,
  • dodatkowe programy np. interaktywny układ słoneczny,

19 990,00 zł brutto

Otrzymałeś dofinansowanie ?