ZESTAW
Laboratorium cyfrowe przyszłości
Geografia - Monitor - laboratorium PASCO.

zainstalowane dodatkowe aplikacje:
- zainstalowana baza map geograficznych świata, euroy oraz Polski.
- zainstalowany program do prowadzenia cyfrowych doświadczeń za pomocą bezprzewodowych czujników PASCO z wbudowanymi szablonami i gotowymi scenariuszami doświadczeń.
Monitor interaktywny pozwalający na prowadzenie zajęć lekcyjnych bez potrzeby posiadania komputera.
Do kalkulacji zestawu zastosowano 0% Vat dla edukacji.

Videoscop Live RazerNeck

Hybrydowe urządzenie specjalnie skonstruowane na potrzeby pracowni szkolnych.

Długie giętkie ramię urządzenia z osadzoną kamerą HD pozwala na prezentację na żywo prowadzonego ćwiczenia na ekran Monitora wraz z możliwością zapisywania obrazu i opisywania odręcznymi własnymi notatkami. 1 szt.
Urządzenioe sterujące. Urządzenia z ekranem dotykowym do zbierania i przetwarzania danych kompatybilne z systemem PASCO oraz poniższym monitorem 1 szt.
Zestaw czujników bezprzewodowych PASCO:
Bezprzewodowy czujnik pogody z GPS1
Akcesoria wiatromierza do czujnika pogody   1 szt.
Bezprzewodowy czujnik światła
Bezprzewodowy czujnik temperatury
Urządzenie code.Node
Wirtualne laboratorium Geografia program multimedialny mTalent   1 szt.

Powyższy zestaw służy do przeprowadzania doświadczeń z Geografii dla szkół podstawowych, oraz pozwala na wprowadzanie kodów za pomocą języka blokowego z wykorzystaniem czujników jako źródła danych oraz urządzenia wyjściowego do uzyskiwania zamierzonych efektów.

Przy zakupie tego kompletu zapewniamy dodatkowy zestaw narzędzi i pomocy

• Montaż urządzenia we wskazanym miejscu przez zamawiającego.
  • Okablowanie niezbędne do uruchomienie całego zestawu.
  • Szkolenie dla nauczycieli z zakresu obsługi oraz przykładowego wykorzystania urządzeń TiK w trakcie prowadzenia zajęć.
  • Szkolenie z zakresu obsługi dołączonych programów i pakietów.
    Sprawdź naszą aktualną ofertę szkoleniową.

Zestaw
Laboratorium cyfrowe przyszłości
Geografia

Ten zestaw nie tylko pozwala na przeprowadzenie doświadczeń cyfrowych z zakresu Chemii w szkole średniej, ale pozwala również na wyświetlanie wszystkich wyników z eksperymentów bezpośrednio na dużym ekranie monitora. Dzięki zastosowaniu technologii bezprzewodowej każdy uczeń w klasie może bez trudu przeprowadzić dowolny eksperyment, pokazując go na ekranie monitora.
Ten zostaw pozwala dodatkowo na transmisję prowadzonych eksperymentów online a tym samym prowadzenia zajęć zdalnych i hybrydowych (zapytaj o szczegóły naszych doradców).

Dołączony bezprzewodowy moduł //code.Node pozwala uczyć programowania (kodowania). Za pomocą zintegrowanego z monitorem programu Blockly uczeń jest w stanie zaprogramować działania, które wykorzystają w pełni dołączone do zestawu czujniki, oraz urządzenie wykonawcze //code.Node. Blockly jest wizualnym środowiskiem programowania (następcą Scratch’a), w którym uczniowie mogą bezpiecznie rozwijać swoje umiejętności bez obawy o popełnienie błędu.

Pamiętaj że zyskujesz konkretne korzyści:

• bezprzewodowe prowadzenie doświadczeń,
  • wyświetlanie obrazu oraz wyników na żywo z prowadzonych eksperymentów na dużym ekranie,
  • transmisję online na żywo obrazu z prowadzonych eksperymentów i ich wyników.
  • wykorzystanie monitora interaktywnego do codziennych zajęć lekcyjnych,
  • dodatkowe zasoby np. ponad tysiąc map geograficznych d wykorzystania bezpośrednio na ekranie monitora interaktywnego,

Chcesz skorzystać z dotacji na ten zestaw ?

Pobierz wniosek na ten zestaw

Zestaw Geografia pozwoli nauczycielowi przedmiotu poruszenie najważniejszych zagadnień z Geografii szkoły podstawowej. Czujnik pogody pozwoli na zebranie 17 różnych pomiarów w tym śledzenie zmiany ciśnienia i prędkości wiatru przed zbliżającą się burzą, tworzenie mapy wielkości fizycznych, badanie zależności warunków atmosferycznych od danych geograficznych.
Dzięki połączeniu czujników, programu oraz dużego interaktywnego monitora w jednym zestawie dla klasy, nauczyciel ma ogromną szansę na zaangażowanie uczniów w wiele ciekawych zagadnień nauczania.