KOMPLETNY ZESTAW
CHEMIA Monitor-videsocop-laboratorium PASCO.

zainstalowane dodatkowe aplikacje:
- interaktywna tablica Mendelejewa,
- zainstalowany program do prowadzenia cyfrowych doświadczeń za pomocą bezprzewodowych czujników PASCO z wbudowanymi szablonami i gotowymi scenariuszami doświadczeń.
Monitor interaktywny pozwalający na prowadzenie zajęć lekcyjnych bez potrzeby posiadania komputera.

Videoscop Live RazerNeck

Hybrydowe urządzenie specjalnie skonstruowane na potrzeby pracowni szkolnych.

Długie giętkie ramię urządzenia z osadzoną kamerą HD pozwala na prezentację na żywo prowadzonego ćwiczenia na ekran Monitora wraz z możliwością zapisywania obrazu i opisywania odręcznymi własnymi notatkami. 1 szt.
Urządzenioe sterujące. Urządzenia z ekranem dotykowym do zbierania i przetwarzania danych kompatybilne z systemem PASCO oraz poniższym monitorem 1 szt.
Zestaw czujników bezprzewodowych PASCO:
Bezprzewodowy czujnik temperatury czujnik łączy się bezprzewodowo z monitorem.
Bezprzewodowy czujnik PH czujnik łączy się bezprzewodowo z monitorem.
Bezprzewodowy czujnik konduktywności czujnik łączy się bezprzewodowo z monitorem.
Bezprzewodowy czujnik ciśnienia czujnik łączy się bezprzewodowo z monitorem. 1 szt.
Bezprzewodowy czujnik siły i przyspieszenia czujnik łączy się bezprzewodowo z monitorem. 1 szt.
Zestaw gotowych naczyń laboratoryjnych (Gratis !)
Montaż z okablowaniem Montaż naścienny w wyznaczonym miejscu i terminie. 1 szt.
Szkolenie dla nauczycieli Podstawowe szkolenie online lub offline w wyznaczonym miejscu i terminie. 1 szt.

Powyższy zestaw służy do przeprowadzania doświadczeń laboratoryjnych i wyświetlania wyników na dużym ekranie dołączonego monitora. Dobrany model monitora jest w pełni kompatybilny z czujnikami bezprzewodowymi i pozwala na prowadzenie doświadczeń bez konieczności zakupu dodatkowych urządzeń:

Przy zakupie tego kompletu zapewniamy dodatkowy zestaw narzędzi i pomocy

• Montaż urządzenia we wskazanym miejscu przez zamawiającego.
  • Okablowanie niezbędne do uruchomienie całego zestawu.
  • Szkolenie dla nauczycieli z zakresu obsługi oraz przykładowego wykorzystania urządzeń TiK w trakcie prowadzenia zajęć.
  • Szkolenie z zakresu obsługi dołączonych programów i pakietów.
    Sprawdź naszą aktualną ofertę szkoleniową.

Gotowy zestaw
CHEMIA Monitor-videsocop-laboratorium PASCO.

Ten zestaw nie tylko pozwala na przeprowadzenie doświadczeń cyfrowych z zakresu Chemii w szkole średniej, ale pozwala również na wyświetlanie wszystkich wyników z eksperymentów bezpośrednio na dużym ekranie monitora. Dzięki zastosowaniu technologii bezprzewodowej każdy uczeń w klasie może bez trudu przeprowadzić dowolny eksperyment, pokazując go na ekranie monitora.
Ten zostaw pozwala dodatkowo na transmisję prowadzonych eksperymentów online a tym samym prowadzenia zajęć zdalnych i hybrydowych (zapytaj o szczegóły naszych doradców).

Pamiętaj że zyskujesz konkretne korzyści:

• bezprzewodowe prowadzenie doświadczeń,
  • wyświetlanie obrazu oraz wyników na żywo z prowadzonych eksperymentów na dużym ekranie,
  • transmisję online na żywo obrazu z prowadzonych eksperymentów i ich wyników.
  • wykorzystanie monitora interaktywnego do codziennych zajęć lekcyjnych,
  • dodatkowe programy np. interaktywna tablica Mendelejewa,

Chcesz skorzystać z dotacji na ten zestaw ?

Pobierz wniosek na ten zestaw