littleBits Rule Your Room Kit

Rule Your Room Kit daje dzieciom magiczne zdolności kontrolowania rzeczy dotykiem. Zestaw Rule Your Room w połączeniu z wyobraźnią najmłodszych pozwoli zmienić wszystkie te nudne elementy w dziecięcym pokoju we wspaniałe interaktywne wynalazki.

Co otrzymasz:

• 5 projektów wynalazków online (plus tysiące innych przygotowanych przez użytkowników)
  • 6 Bitów, które dadzą Ci dostęp do świata potężnych, podłączonych do Internetu urządzeń w tym; moduł cloudBit, kabel USB, dioda LED, silnik servo, włącznik dźwiękowy, przycisk.
  • Akcesoria do budowy wynalazków takie jak zasilacz sieciowy, 2 płytki montażowe, kabel USB 1.5m, części do budowy.
  • 4 gotowe szablony wynalazków w tym np. sekretny sejf oraz alarm przeciw złodziejom.

446,34 zł netto

Rule Your Room Kit to zestaw dedykowany młodym wynalazcom, którzy wykorzystując klocki LittleBits będą mogli stworzyć różne gry i zabawy do wykorzystania we własnym pokoju, a także wiele innych ciekawych pomysłów. Bity z tego zestawu pozwalają tworzyć rozmaite urządzenia kontrolowane za pomocą dotyku, dzięki czemu można zamienić dosłownie każdą część pokoju w interaktywny wynalazek.

Cechy produktu:

• LittleBits Rule Your Room to zestaw pozwalający tworzyć różne wynalazki kontrolowane za pomocą dotyku. Zestaw rozwija umiejętności majsterkowania, rozwiązywania problemów i kreatywnego myślenia.
  • 8 gotowych projektów i wiele więcej na stronie producenta oraz w aplikacji LittleBits (instrukcje i podręczniki w języku angielskim)
  • Posiada wszystko czego trzeba aby rozpocząć zabawę, a dzięki dołączonym podręcznikom, nie wymaga wcześniejszego doświadczenia
  • Nagrodzony nagrodą Zabawka Roku 2017
  • 7 bitów i 19 akcesoriów
  • Zestaw kompatybilny z innymi zestawami LittleBits, wszystkie bity posiadają możliwość nieskończonego ponownego wykorzystania do tworzenia nowszych wynalazków

W zestawie:

• 7 elementów Bits: 1 wskaźnik słupkowy, 1 brzęczyk, 1 regulator sygnału, 1 moduł Makey Makey, 1 zasilacz, 1 silnik Servo, 1 czujnik dźwięku z wyzwalaczem,
  • 19 sztuk akcesoriów: 1 bateria z kablem, 1 mechaniczne ramię, 1 kabel micro USB, 1 płyta montażowa, 2 szablony projektów, 1 śrubokręt, 4 wkręty, 1 Servo Hub, 1 uchwyt Servo, 6 stopek.

Gwarancja producenta - 2 lata.

Zalety produktu:

• Łatwy początek - zacznij od razu korzystając z 8 przygotowanych szkiców
  • Uczenie się nowych umiejętności: kodowania, inżynierii i programowania - umiejętności przyszłości!
  • Tworzenie nowych gier - zbuduj i zaprogramuj swój własny Etch-a-Sketch, analogową grę Pong lub wiele innych
  • Mnóstwo zasobów dodatkowych - odkrywaj wynalazki, instrukcje krok-po-kroku i pomocne zasoby online!
  • Interakcja z oprogramowaniem - komunikuje się z oprogramowaniami takimi jak Processing & MaxMSP
  • Nieskończone wynalazki - znajdź tysiące dodatkowych planów i instrukcji online i w aplikacji
  • Wszystko jest możliwe do wykorzystania ponownie, dzięki czemu można na nowo odkrywać nowe możliwości littleBits!

Pobierz aplikację littleBits